DPP: PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU- odklízení sněhu

Pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici PRACOVNÍK ÚKLIDU pro odklízení sněhu u našich klientů v Č.Budějovicích. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: odklízení sněhu- jedná se o ranní, odpolední a večerní pohotovost a úklid sněhu v Českých Budějovicích v termínu listopad 2022 - březen 2023. V praxi to vypadá tak, že si vyberete konkrétní termíny a časy, kdy jste doma na "telefonu" a v případě, že napadne sníh a je potřeba ho odklidit, jste ihned

kontakt

ováni a odvezeni na místo práce (mzda 150 Kč/ hod.).
Pro pracovníky ZAJIŠŤUJEME DOPRAVU na místo práce (jen České Budějovice).
Součástí brigády je i "sněhová pohotovost", tj. pohotovost i ve dnech, kdy nesněží nebo není námraza. Odměna: 150 Kč/ hod. - úklid sněhu a námrazy. 1 000 Kč/ měsíc- paušální poplatek za držení pohotovosti na telefonu za celý měsíc, jednotlivé dny 30 Kč/ den.
Časy brigády:
Ranní pohotovost- 03:00 - 9:00 hodin.
Odpolední pohotovost- 12:00 - 18:00 hodin.
Večerní pohotovost- 18:00 - 00:00 hodin.
NABÍZÍME: brigádu u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let- práce je vhodná jako přivýdělek. Možnost dlouhodobé spolupráce.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
POČET HODIN TÝDNĚ: dle časových možností.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Informace o pozici

Plat: 150 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Šupitarová