Dotační specialista - Projektový manažer fondů EU

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem zboží a poskytováním služeb nejenom pro zemědělce. Tvoříme software pro optimalizační procesy, a dlouhodobě působíme také v oblasti vzdělávání dospělých a zpracování dotačních projektů. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz. Hledáme nového kolegu pro zpracování dotačních žádostí našich zákazníků i našich vlastních. Přivítáme Vaši zkušenost v oblasti dotací a související administrativy. Přijďte mezi nás.

Místo výkonu práce: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk a Home Office
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s možností prodloužení
Hrubá měsíční mzda: od 28 000,-Kč do 40 000,-Kč
Nástup: dle dohody

Náplň práce

- Průběžné sledování jednotlivých operačních programů a jednotlivých vyhlašovaných výzev včetně analýzy možností čerpání
- Prezentace dotačních příležitostí zákazníkům a široké podnikatelské veřejnosti
- Zpracování projektových žádostí
- Podpora v průběhu schvalování projektu
- Dotační poradenství
- Příprava veřejných zakázek

Požadujeme

- Vzdělání - bakalářský titul, případně dokončené střední všeobecné (gymnázium) nebo střední odborné s maturitou (SŠ) ekonomického směru
- Schopnost samostatné práce a rozhodování
- Výborná schopnost obsahové analýzy textů
- Velice dobrá znalost MS Office s důrazem na MS Excel
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Výborné komunikační a prezentační schopnosti
- Silný proklientský přístup, slušné vystupování, zodpovědnost a loajalitu
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Výhodou praxe v oblasti financování projektů z různých dotačních programů a schopnost samostatně zpracovávat projektové záměry

Nabízíme

- Dobré mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti
- Příspěvek na stravování
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
- Firemní vzdělávání a školení
- Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé využití

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na ***
Do předmětu zprávy uveďte text "Dotační specialista".

Informace o pozici

Plat: 28 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Jan Šeda