Detektiv objektu skladu Lidl

od 116,1 Kč/hod.

Popis

Vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:

- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe v oblasti security( výhodou ne podmínkou)
- Základní znalost práce na PC
- Certifikát strážného( výhodou ne podmínkou)
- Až 12-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 40 hod. pracovní fond dle požadavků manažera
- Vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí

Náplň práce:

- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- Pochůzková činnost po prodejně,ochrana majetku a ostraha osob

Nabízíme:

- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty
- možnost zálohy na mzdu
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště,

kontakt

ní osoba se tam nenachází,

prvotní kontakt

nutný POUZE telefonicky, PO-PÁ 8-17 hodin pí. Praus Alena***nebo e-mailem ***

Informace o pozici

Plat: od 116,1 Kč/hod.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Alena Praus