Denní recepční

Místo výkonu práce: Kurhotel Brussel, Anglická 515/4a, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 7:30-19:30 h.

Náplň práce:

vítání hostů, řešení problémů hostů, check in /check out, kontrola účtů hostů.

Požadujeme:

znalost hotelového rezervačního systému Profitroom/D-edge/Hoteltime nebo jiný a praxe výhodou, znalost českého a německého jazyka je povinná.

Nabízíme:

harmonická práce v hotelovém týmu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-18:00 h) anebo e-mailem (nutné zaslat životopis) - vybraní uchazeči budou následně pozváni na osobní pohovor !!!

Informace o pozici

Plat: od 21 300 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Victoria Didenko