Dělník/ce ve výrobě

17 940 – 25 000 Kč/měs.

Popis

První kontakt:

e-mailem (***) nebo telefonicky (Pondělí - čtvrtek 8:00-14:00) nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:

skláání drůbežích dílů na tácky, balení, etiketování výrobků, ranní směna od 6.00-14.00, v pondělí začátek směny ve 4.00, odpolední směna od 14.00-22.00, v pondělí začátek směny ve 12.00 hod.

Požadujeme:

zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další

benefity

v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Chrlická 522, 664 42 Modřice

Informace o pozici

Plat: 17 940 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Simona Brabcová