Dělník/ce čištění města

20 500 – 22 500 Kč/měs.

NÁPLŇ PRÁCE: 1.ruční zametání komunikací a provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně základního ošetřování veřejné zeleně, například zalévání, shrabování a okopávání.
2.čištění komunikací a ploch (i ručními mechanizačními prostředky) od nečistot všeho druhu (hlíny, písku, bláta, sněhu apod.) seškrabování, shrnování, mytí. 3.manipulace s nádobami, popelnicemi a kontejnery plnými i prázdnými při svozu tuhého komunálního odpadu, při nakládce sběrného vozu. 4.provádění zimní údržby komunikací. 5.pomocné práce, nakládání, skládání, zajištění kulturních akcí (pomocné práce)
POŽADAVKY: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní vztah k technice, fyzická odolnost
NABÍZÍME: stravenky (stravenková karta) v hodnotě 180,- Kč při plném úvazku, 200 hodin dovolené v kalendářním roce

KONTAKT:

osobně, e-mailem, telefonicky

Informace o pozici

Plat: 20 500 – 22 500 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Petr Horký