Dělník zinkovny

Popis

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do společnosti provádějící výrobu odtokových kanálů a žlabů z polymerbetonu v Plzni na Borských polích (Nová hospoda).
Dělník zinkovny zavěšuje kovové díly na háky, kontroluje kovové díly před a po zinkování, pracuje s vrtačkou a bruskou.

Požadujeme

manuální zručnost a fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, zdravotní stav vyhovující dané pracovní pozici.

Nabízíme

práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance

poskytujeme

týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům ZDARMA.

Zaměstnanecké výhody:
Pravidelné měsíční prémie, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, možnost karierního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku, ZDARMA školení a školící materiály

Kontakt:


Telefonicky: Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod (na osobní pohovor je důležité se předem telefonicky objednat)
e-mailem: ***, nebo přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu.

Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání v pracovní dny Pondělí - Pátek, v 10:00 hod a v 11:00 hod. Na osobní registraci je důležité se předem objednat, dostavit se na dohodnutý termín a mít s sebou tyto dokumenty: osobní doklad (O.P.nebo pas), kartičku pojištěnce, potvrzení o zaměstnání (ZL), dosažené vzdělání, certifikáty (zkoušky), zbylé dokumenty bychom dle pracovní pozice upřesnili. Najdete nás na adrese FUTURA AM s.r.o., Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň, (naproti Okresnímu soudu u hlavního vlakového nádraží)

Informace o pozici

Plat: 36 504 – 37 304 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Benefity: 

Zařazeno: 

Pracovní poměr: 

Aktualizováno: 2024-02-02T02:23:59.000000Z


Kontaktní osoba: Pavel Černý

Podobné nabídky

Kovodělník

25 – 30 000 Kč/měs.

Plzeň (Okres Plzeň-město)


Nástrojař

až 45 000 Kč/měs.

Plzeň (Okres Plzeň-město)