Dělník v dopravě - kurz řidič autobusu

od 25 000 Kč/měs.

Popis

93332 Pomocní manipulační pracovníci v dopravě
ZamK

Kontakt

telefonicky v pondělí - pátek 8:00-14:00 hodin. na č.***, e-mailem: ***, osobně po předchozí domluvě na adrese Poděbradova 494/2, Ostrava.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Požadavky

Věk min. 21 let (zákonná povinnost); min. řidičský průkaz sk. B; řidičský průkaz sk. C výhodou, velmi dobrý zdravotní stav (rizikové faktory: pracovní poloha, psychická zátěž).

Náplň práce:

Intenzivní výuka za účelem zvýšení kvalifikace na pozici řidič autobusu - ŘP sk. D, průkaz profesní způsobilosti řidiče (nástup do kurzu je podmíněn podpisem kvalifikační dohody v max. délce závazku 3 let a v max. částce 86 000 Kč).

Směny:
Převážně ranní směny od 7:00 do 15:00, v případě cvičných jízd je pracovní doba upravena dle potřeb a kapacity autoškoly (i v odpoledních hodinách).

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené,
- závodní stravování,
- jízdní výhody,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
- příspěvky na benefitní karty (Edenred, Multisport),
- zvýhodněné volání a mnoho dalších...

Informace o pozici

Plat: od 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Soňa Subiková