dělník rotomouldingu

Popis

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč.

Náplň práce:

- Obsluha zařízení pro výrobu plastových odlitků
- Vyplňování hliníkových forem granulátem a vyjímání hotových výrobků
- Jednoduchá práce s pomocnou jeřábovou dráhou
- Dokončovací práce - odstranění měkkých plastových otřepů ručními nástroji
- Montáž a kompletace výrobků - fixace a osazování kovovým roštem
- Vedení evidence odvedené práce
- Pravidelná kontrola výrobků běžnými měřícími prostředky
- Ruční manipulace s výrobky
- Práce s paletovým vozíkem
- Pravidelná a základní údržba strojního zařízení.

Požadavky

- Střední vzdělání s výučním listem
- Manuální zručnost, přesnost, prostorová představivost
- Technické myšlení
- Spolehlivost.

Poskytujeme

- Garantovaná základní mzda 130 Kč/hod, která se po zapracování navyšuje
- Měsíční prémie
- Příplatek za odpolední směnu 25Kč/hod, noční 30Kč/ hod
- Příspěvek na dopravu nad 5 km 2 Kč/km
- Příspěvek na stravu 80 Kč/den
- 5 týdnů dovolené
- Výhodná

nabídka

volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
- Společenské akce - rodinný den, vánoční večírek
- Firemní chata v Orlických horách

Kontakt:

e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 24 – 27 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Vendula Kubíčková