Dělníci potravinářské výroby - Vážný/á - manipulant/ka na středisku Expedice

23 500 – 26 500 Kč/měs.

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - VÁŽNÝ/Á - MANIPULANT/KA NA STŘEDISKU EXPEDICE
Možnost prodloužení doby určité.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, oprávnění na VZV - výhodou,
výpis z trestního rejstříku, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost
a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava a kompletace zboží do zákaznických dodávek, zadávání dat do systému, kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy, vyskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže ze skladu, manipulační činnost s přepravními obaly a odpady,
výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, očkování proti chřipce atd.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky od 7:00 hodin na čísle***nebo e-mailem na ***, zn. Vážný/manipulant.
ov.9.11

Informace o pozici

Plat: 23 500 – 26 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jolana Zbranková