Dělníci potravinářské výroby - středisko Sklepy

29 – 32 000 Kč/měs.

Popis

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO SKLEPY
Možnost prodloužení doby určité.
POŽADUJEME: uživatelskou znalost práce na PC, dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťuje příjem suroviny a zadává data do informačního systému, připravuje surovinu a hotové nebo rozpracované výrobky dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji a zařízení (např. ořezání suroviny, narážení, věšení, drcení, rozmražování, vychystávání suroviny, vážení, standardizace suroviny,atd.), zajišťuje obsluhu příslušného stroje, kontroluje kvalitu výstupu, označuje zboží.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, očkování proti chřipce atd.
PRVNÍ

KONTAKT:

telefonicky od 7:00 hodin na čísle***nebo e-mailem na ***, zn. Sklepy.
ov.9.11.

Informace o pozici

Plat: 29 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Dagmar Klímková