copywriter s přesahem do online marketingu

22 – 33 500 Kč/měs.

Do našeho týmu hledáme kolegu na kreativní pozici, která se velkou částí podílí na růstu našeho obchodu! Práce na této pozici je různorodá, takže se můžete rozvíjet ve více oblastech.

Náplň práce:

- Vytváření a vkládání obsahu na web (popisky k produktům, kategoriím, vkládání překladů)
- Tvorba produktových fotografií a reklamních bannerů
- Tvorba reklamních videí a obsahu na sociální sítě
- Vytváření newsletterů, zakládání reklamních kampaní v reklamních systémech.

Požadujeme:

- Alespoň SŠ s maturitou a výbornou znalost českého jazyka
- Praxi v oblasti copywritingu
- Zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
- Samostatnost, ale i schopnost práci v kolektivu
- Výhodou zkušenosti s focením a Photoshopem, natáčením a střihem videí nebo online marketingem.

Nabízíme:

- Férové platové ohodnocení a možnost růstu
- Do budoucna možnost větší specializace
- Zázemí stabilní a úspěšné obchodní společnosti, která stále roste
- Práci v přátelském kolektivu
- Slevu na firemní produkty
- … káva, čaj i veselá nálada jsou samozřejmostí :)
- Služební mobil s neomezeným tarifem pro služební i soukromé účely.

Kontakt:

e-mailem na: ***

Informace o pozici

Plat: 22 – 33 500 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Sabina Zítková