CNC operátor

21 480 – 28 000 Kč/měs.

Společnost DI industrial, spol. s r.o., zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby dílců, montážních podsestav elektronových mikroskopů, vakuových systémů i fyzikálních a laboratorních zařízení posiluje svou výrobní a technologickou základnu a hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici

Náplň práce:

" obrábění malých a středních dílů v zakázkové výrobě (převážně kusová, ale i malosériová)
" průběžná kontrola a práce s měřidly (kontrola prvního kusu)
" provozní údržba a čištění stroje

Požadavky

" technické myšlení, manuální zručnost a orientace v technické dokumentace
" samostatnost

Nabízíme:

" práce v malém přátelském kolektivu
" práce 10 minut od centra - Královo pole, Purkyňova
" odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za produktivitu
" stravovací paušál ve výši 60Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení
" práce na jednosměnný provoz (po zapracování dvousměnný)
" smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
" pravidelné akce pro zaměstnance
" zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Stravovací paušál ve výši 60Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení, akce pro zaměstnance

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o pozici

Plat: 21 480 – 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Klára Kokorská