chemik/chemička výroby glazur

23 – 28 000 Kč/měs.

Glazura s.r.o. se sídlem v Roudnici nad Labem byla založena v roce 1925 a v roce 2003 se stala součástí Torrecid Group. Díky zázemí této úspěšné mezinárodní skupiny a její obchodní strategii se Glazura s.r.o. stala lídrem na trzích střední a východní Evropy.
Torrecid Group je globalizovaná nadnárodní obchodní skupina založena v roce 1963, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém a sklářském průmyslu. Tato skupina má pobočky ve 26 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 120 zemích světa a neustále roste. Každým rokem otevíráme jednu nebo dvě nové pobočky ve světě.
Hledáme nového člena do týmu operátorů výroby.
Operátor se po tréninkovém programu (za cca 2 měsíce) podílí na obsluze výrobního zařízení v daném úseku.
Tato práce je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností. Práce s břemeny.
Proč pracovat právě u nás?
- nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
- 25 dní dovolené
- roční odměny
- příspěvek na volnočasové aktivity 9 000,-Kč
- jsme světoví lídři udávající trendy v keramickém a sklářském průmyslu

nabízíme

zajímavou a různorodou pracovní náplň
- možnost kariérního růstu
- další

benefity

(dotované stravování, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, příspěvek na důchodové pojištění)
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, flexipassy, roční odměna, firemní akce
Způsob

kontakt

ování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Informace o pozici

Plat: 23 – 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Kamila Čejková