BANKOVNÍ PORADCE, FINANČNÍ KONCIPIENT

25 000 – 70 000 Kč/měs.

Plný úvazek

Popis

CHCEŠ PRÁCI SE SKVĚLÝM PŘÍJMEM, ALE I HODNOTAMI?
Chceš práci, ve které si bez ohledu na krize a pandemie vyděláš stabilní peníze? Dává ti smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš mít pod kontrolou své peníze a naučit to i klienty?
Potom na pozici koncipient hledáme právě tebe.
Zaběhlá poradenská a bankovní pobočka Partners market v Českých Budějicích potřebuje pomoci s obsluhou nových i stávajících klientů, kteří v této ekonomické situaci vyhledávají naši pomoc více než kdy jindy!
Jsme součástí finanční skupiny Partners, která má vlastní síť poboček, vlastní pojišťovnu, investiční společnost, penzijní společnost a aktuálně pracujeme na nové moderní bance. Na naší pobočce máme pohodovou rodinnou atmosféru. Všichni se dobře známe a fungujeme jako tým. Svou práci máme rádi, děláme ji s chutí, odpovědně a profesionálně.
NÁPLŇ PRÁCE: servis stávajících klientů pobočky, získávání nových klientů; telefonování; domlouvání schůzek; tvorba finanční plánů a investičních portfolií; komunikace s asistentkou, týmem specialistů; vzdělávání.
POŽADAVKY: min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík; chuť učit se novým věcem; pozitivní přístup k životu; komunikativnost; zodpovědnost; skvělá image; tah na bránu; cílevědomost; schopnost překonávat překážky.
ZAM. VÝHODY: kvartální bonusy, rychlý růst mzdy, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, super kolektiv.

Informace o pozici

Plat: 

25 000 – 70 000 Kč/měs.

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, Školení, Firemní akce

Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Finanční poradce

Typ pracovního poměru: Plný úvazek

Aktualizováno: 17. listopad 2022

Zadavatel: Zaměstnavatel