BACK OFFICE DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s němčinou

Hledáte různorodou práci v administrativě, back office spojený s obchodem?
Rádi komunikujete s lidmi a nekoukáte na překážky, ale hledáte způsoby, jak věci udělat jinak a lépe?
A vždy Vás zajímalo, jak se tiskne Váš oblíbený časopis či leták, který dostáváte do schránky?

Pokud jste se v popisu našel/a, neváhejte a staňte se důležitým článek v naší společnosti.
Rozhodně se nebudete nudit - čeká vás

kontakt

s klienty, ale také administrativní úkony, které vyžadují velkou pečlivost a spolehlivost.

Náplň práce:

* denní komunikace se zákazníky, zákaznický servis
* zadávání základních informací o zakázkách do interního systému, práce se systémem a využívání jeho výstupů
* komunikace s kolegy z výroby
* zpracování objednávek jednotlivých zakázek
* zpracování poptávek a kalkulací
* příprava podkladů pro Obchodního ředitele k jednání
* příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv

Požadujeme:

* SŠ vzdělání
* velmi dobrou znalost NJ - slovem i písmem!!!
* znalost AJ výhodou
* dobré uživatelské znalosti MS-Office, především Excel
* dobré ústní i písemné vyjadřovací schopnosti
* schopnost spolupráce v týmu, vlastní iniciativa a pečlivost
* příjemné vystupování a pozitivní vztah k zákazníkům
* znalost polygrafie výhodou

Informace:
* nástup DLE DOMLUVY
* nástupní mzda dle zkušeností
* práce na HPP
* pružná pracovní doma
* možnost pracovat mít 2 dny v týdnu v režimu Home office
* stravenky v hodnotě 130Kč
* zázemí stabilní společnosti
* o dva dny dovolené navíc na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční odměna v závislosti na plnění plánu společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Kontakt:

e-mailem

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)