AUTOMATIZAČNÍ TECHNICI JUNIOR/SENIOR

25 – 55 000 Kč/měs.

Popis

Aktualizace 21. 12. 2022, 14. 11. 2022, 29. 4. 2022

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání v oboru elektronika/mechatronika, zkušenosti s programováním PLC (Simatic S7-1200, TIA portál výhodou, zkušenosti a znalosti s 3D CAD systémem (Solidworks výhodou), čtení technické dokumentace, zkušenosti s programováním robotů (UR Universal robots výhodou), vyhl. 50/78 Sb. min. §6, znalost AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem, aktivní vyhledávání a identifikace problémů, jejich vyhodnocení a implementace řešení do praxe, kreativní a alternativní schopnost myšlení se schopností převést myšlenky do praxe a procesu.

Náplň práce

- vývoj automatizovaného výrobního zařízení speciálně zaměřeného na výrobu miniaturních jazýčkových relé, výzkum nových technologií a přístupů k výrobě jazýčkových relé, kontinuální vyhledávání úzkých míst procesů a jejich zlepšování, hledání automatizačních řešení v úzké spolupráci s českými a britskými R&D a výrobními odděleními.
Jedná se o tým automatizačních techniků, který postupně vzniká a rozvíjí se.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: ***
Pracoviště: Třinec

Informace o pozici

Plat: 25 – 55 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Vydrová