Autoelektrikář / Elektromontážník - montáže postřikovačů

28 – 36 000 Kč/měs.

Popis

PRACOVIŠTĚ Holešov

Náplň práce:

práce na montáži i servisu postřikovačů dle technologických postopů, zejména na montáži elektronických komponentů

Požadavky

: ÚSO/SPŠ s technickým zaměřením; praxe nejméně 1 rok, znalost práce na PC; ŘP sk. B, zodpovědnost; samostatnost; zručnost; komunikativnost; zodpovědnost; tvůrčí myšlení; ochotu učit se novým věcem
- Výhodou: svářečský průkaz, znalost cizího jazyka (AJ, NJ, PL)
- pracovní doba pevná s rozvržením rovnoměrným od 6.00 - 14.30, Po-Pá

Benefity

: 5 dní sick days navíc nad rámec zákonné dovolené, dotované závodní stravování, služební telefon, cestovné, školení v zahraničí (DE, IT)

kontakt

osobně nebo telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:30 hod., pan Kubík, tel***) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 28 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Tomáš Kubík