Asistenti ochrany veřejného zdraví

Popis

Náplň práce:

Měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Vyhodnocování podkladů a anamnestických údajů, vypracování protokolů
Poradenská a konzultační činnost

Požadujeme:

SŠ/ VŠ vzdělání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví
Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Asistent ochrany a podpory veřejného zdraví nebo Odborný pracovník v ochraně a podpoře veřejného zdraví - vítána
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - Ústí nad Labem, Hradec Králové, Plzeň, Praha, České Budějovice
Obsluhovaná lokalita zejm. místně příslušné kraje

Nabízíme:

Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick day
Stravenkový paušál

Kontakt:

na e-mail.

Informace o pozici

Plat: 26 – 42 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Kateřina Kuchyňová