Application Manager

Popis

KONTAKT

PRVOTNĚ E-MAILEM: e-mail: ***
Role Application Managera bude zodpovědná za korektní dodání outsourcovaných podpůrných služeb dle uzavřených smluv SLAs (dohoda o úrovni poskytování služeb) a KPIs (klíčových ukazatelů výkonnosti) a v plném souladu s Adecco ITIL procesy.

Hlavní

náplň práce:

- pod dohledem Application Service Managera řídit a koordinovat vztah s dodavately maintenance a support servisů (řešení incidentů, problémů)
- zajišťování výkonu dodavatelů prostřednictvím pravidelných schůzek
- Úzká spolupráce se zúčastněnými stranami, zejména pro porozumění obchodních potřeb a priorit
- Být

kontakt

ní osobou v případě dotazů (celosvětově)

Požadavky

- hluboké znalosti provozních procesů a postupů IT
- vysokoškolské vzdělání
- ITIL Foundation certifikace
- pokročilá úroveň angličtina, další jazyk výhodou
- minimálně 5 let praxe na obdobné pozici (service management)

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivity

Informace o pozici

Plat: od 70 000 Kč/měs.

Vzdělání Bakalářské

Kontaktní osoba: Miroslava Hodáňová (HR Specialist)