Administrativní referent/ka

26 – 35 000 Kč/měs.

Popis

Životopis zasílejte na e-mail: ***

Náplň práce:

- zajištění kompletní administrativní a organizační podpory obchodního týmu
- příprava a zpracování obchodních případů v systému VISION včetně tisku a kompletace
- vedení evidence skladu, komunikace s dopravci a expedicí
- Korespondence, pokladna
- komunikace se stávajícími a novými zákazníky
- koordinace a plánování realizací, servisních a pozáručních případů
- práce v konstrukčním a výrobním programu KLAES
- spolupráce s ostatními odděleními napříč celou společností
Výhodou:
- zkušenosti s kalkulací cen a technologií ve stavebnictví

Požadujeme:

- vzdělání stavebního / technického směru nebo předchozí praxe na podobné pozici ve stavebnictví min. 1 rok
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- zákaznický přístup a týmového ducha
- technické myšlení, pečlivost, orientace na výsledek
- samostatnost, organizační a komunikační schopnosti
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

VÝŠE PLATU dle praxe a zkušeností
absolvent: 26.000,- - 30.000,- Kč
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Informace o pozici

Plat: 26 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Silvie Bradová