Administrativa - asistence pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ

16 200 – 30 000 Kč/měs.

Popis

Pouze pro OZP!!!

Kontakt

ní osoba: Krejný František, e-mail: (~ skrytý kontakt ~ využijte, prosím, odpovědní formulář)

Asistence pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ

V rámci rozšíření oddělení podpory pro obchodní zástupce Skupiny ČEZ, hledáme kolegy/ně se zkušenostmi v administrativě.

Nabízíme

práci v menším ,vstřícném týmu s velmi dobrými pracovními vztahy.

Co vás čeká

o administrativní podpora pro obchodní zástupce, každodenní komunikace s kolegy
o agenda spojená se správou smluv, příprava podkladů pro kolegy
o telefonická komunikace se zákazníky, dle požadavků obchodního zástupce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

o SŠ vzdělání
o dobrou znalost PC (Word, Excel)
o kvalitní komunikační schopnosti

Počet hodin týdně: 20 - 40 h

Informace o pozici

Plat: 16 200 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: František Krejný