account manager/ka

Popis

pracoviště Holešov

Náplň práce:

péče o stávající zákazníky a získávání nových obchodních příležitostí, zpracování cenových nabídek včetně návrhu technického řešení, samostatné projektové řízení, práce v informačním systému, příprava a realizace aktivit pro podporu produktů, získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci a požadavcích zákazníků

Požadavky

: SŠ nebo VŠ vzdělání - obchodního případně technického zaměření, obchodní praxi v technickém oboru, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, proaktivní přístup a schopnost přicházet s vlastními návrhy řešení, protože ne každý zákazník ví, co chce, nadhled a odolnost vůči stresu, znalost AJ (není podmínkou)
- Zaměstnanecké

benefity

: provize ze zakázek, roční prémie, příspěvek na stravování, sick days nad rámec dovolené, služební notebook, mobil s datovým tarifem, služební vozidlo s rezervací parkovacího místa i pro soukromé účely, flexibilní pracovní doba, fixní plat 30 000 Kč + pohyblivá složka dle tvé šikovnosti
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem s označením o jakou pozici máte zájem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: od 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Monika Vykoukalová